Rubriky
Informace

Informace o výpravě 19.-20.5.

Sraz na výpravu je v sobotu v 8:15 na Nádraží Holešovice u výlezu z metra směrem k autobusovému nádraží vedle obchodu Mr. Baker. Návrat do Prahy je plánovaný okolo páté hodiny, okolo šesté pak na konečné tramvají na Bílé Hoře, kde bude rozchod.

Ohledně balení na výpravu budou kluci informování na schůzkách tento týden.

S sebou 250 Kč na dopravu!

Kluci musí mít batoh, který unesou, jídlo na celou dobu (nebudeme zajišťovat – kdo si nepřiveze, nemá), alespoň 3 litry vody (vodu v průběhu výpravy zajistíme), věci na spaní (spacák, karimatku, celtu/plachtu na přístřešek). Oblečení dle předpovědi počasí, něco nepromokavého na sebe, kdyby pršelo. Všichni musí mít táborový kostým a zbraň na hru (kostým si měli kluci vyrobit, meče jsme vyráběli společně).

V průběhu výpravy bude čas uvařit si/ ohřát si jídlo z konzervy na ohni – není to povinnost, ale jedno teplé jídlo za víkend se hodí.

Pro samostatný odchod nebo jiné dotazy pošlete prosím SMS Jendovi na číslo 728 692 625.

Majkl